SPECIALISTAI

Olga Jakimauskienė

Virš 10 metų patirties turinti kineziterapeutė, Pilates instruktorė, specializuojasi  individualiose treniruotėse, specializuotose bei nėsčiųjų mankštose. Teikia žinias apie taisyklingą judejimą, kūno modeliavimą.

Ignė Dovidonytė

Dirba su kūnu per prisilietimą. Remiantis tibeto medicinos gydymo meno filosofija konsultuoja mitybos ir gyvenimo būdo klausimais. Šiuo metu savo žinias tobulina integruotos kūno ir judesio terapijos srityje

MUMS DĖKOJA

Prieš metus turėjau gan sudėtingą stuburo operaciją. Vienos kojos pirštai buvo nutirpę. Kelis mėnesius vaikščiojau tik su ramentais. Iš chirurgo žinojau, kad reabilituotis teks apie metus. Buvau įsitikinusi, kad be gero trenerio pati nesugebėsiu grįžti į normalų gyvenimą. Labai džiaugiuosi, kad patekau pas Olgą.

Irena iš Vilniaus (52 m.)

Mūsų bendradarbiavimas prasidėjo prieš daugiau nei dešimt metų. Dar neturėdama ligos diagnozės sulaukiau nuoširdaus rūpesčio ir pagalbos atsiradus įvairių sąnarių skausmams.

Siunčiu kuo nuoširdžiausius linkėjimus naujai jaukiai Balanso studijai, tikimės draugauti dar ne vienus metus!!!

Agnė T.

Balanso studijoje gavau profesionalią ir greitą pagalbą. Ačiū už sveiką stuburą!

Andrius(42m.)

Olga domisi naujovėmis, dalinasi sukaupta patirtimi, siekia, kad pats kompleksiškai siektum užsibrėžtų tikslų. Užsiėmimuose nuosekliai siekia disciplinos, taiko įvairiausias naujoves, taip pat skatina klientus neprarasti fizinio aktyvumo ir namuose.
Šiuo metu lankau užsiėmimus kartu su dukra, Olga geba motyvuoti ir sudominti paauglę dukrą.

Agnė

Igne yra puiki ir profesionali specialiste, kuri visuomet patars, parekomenduos ir darba atliks is sirdies.

Dovilė

Pas trenerę Olgą sportuoju 3,5 mėn. ir jau galiu pasidžiaugti plokštesniu presu, talijos apimtis sumažėjo 4 cm, visas kūnas keičiasi. Esu sužavėta pokyčiais.

Daiva (34 metai)

Nuostabi aplinka ir dėmesys mankštas padaro labiau malonumu negu sunkiu darbu. Dar niekada sportas neteikė tiek džiaugsmo tokių gerų rezultatų, kaip su Balanso Studijos pagalba. Dėkoju Olgai.

Mildos ( 9 mėn) mama

Susisiekite

+370-627-03888

Rašykite

sveikata@balansostudija.lt

Atvykite

Pylimo g. 10, Vilnius

registracija konsultacijaiDarbo
valandos

Darbo Dienomis

08:00-20:00

Šeštadienį - Sekmadienį

Esant išankstiniai registracijai

bendraukime
facebook